10.08.2006 :: 21:15
Nie powstrzymuj mnie.. Kiedy chcę żucić Ci się w ramiona Kiedy chcę coś zrobić, nie patrząc na konsenkfencje Kiedy robię coś głupiego Kiedy chcę poczuć ciepło Kiedy chcę przytulić Kiedy chcę na chwilę uciec w samotność Kiedy chcę płakać Nie ocieraj mi łez, kiedy same lecą Nie mów mi o tym, co żle zrobiłam ja wiem to sama Nie mów, że nie kochasz.. Tego nigdy nie mów... ....dlaczego tak jest, że najpiękniejsze chwile psuje życie na siłę... I może popełniam wiele błędów, może wiele rzeczy robię nie tak.. Ale proszę, nie wypominaj.. Bo to boli... A ja nie chcę żeby bolało.. Chcę po prostu żyć, kochać i być kochaną.. Nie patrzeć na przeszłość, starać się zapomnieć... Bo każdy człowiek popełnia błędy, czasami nawet takie, których nie da się wybaczyć.. Człowiek jest tylko człowiekiem i nie ma ideałów.. Więc nie oczekuj, że ja nim będę.. Bo nigdy nie będę.. Jestem takim samym zwykłym człowiekiem.. Są takie chwile, kiedy wszystko się zamyka.. Wszystko nam ucieka, a my nie wiemy jak to gonić.. Nie da się dogonić rzeczy, które odeszły, które już nie istnieją.. Dlatego trzeba korzystać z każdej chwili spędzonej z osobami, z którymi dzielimy się szczęściem.. Bo nic nie trwa wiecznie.. A zwłaszcza szczęście.. Ale trzeba również pamiętać, że gdy jest uśmiech pojawią sie również łzy.. I tak w kółko.. To co.. Mam jedno życie i go nie zmarnuję.. I cieszę się, że je mam.. i cieszę się, że mam je z kim dzielić.. I cieszę się, że dzielę je z osobą, z którą chcę je dzielić... "- Zrobię dla Ciebie wszystko! - Nie trzeba wszystko, tylko... - Tylko co? - Tylko...mnie kochaj!"