14.08.2006 :: 15:30
" Już mogę krzyczeć ! ... Śmiać się i płakać ... Gdzie tylko zechce, po chmurach skakać... Żyć znowu w RAJU ! I zerwać z dołem... ... Pamiętać, że byłam UPADŁYM ANIOŁEM... " Bo najłatwiej jest upaść.. Trudniej się podnieść.. I ja również wiele razy upadałam.. Jednak od życia nauczyłam się jednego, żeby się nigdy nie poddawać.. I tak też robiłam.. Straciłam w życiu wiele najważniejszych osób.. Jednak nigdy nie poddałam się.. Zawsze wiedziałam, że muszę walczyć, muszę być silna.. Jeżeli nie dla siebie, to dla innych, dla przyjaciół.. Bo poddawanie się nie ma sensu.. Trzeba być twardym, w każdej sytuacji.. Bo każdy w życiu ma takie chwile Kiedy żyć się nie chce Kiedy jeden dzień jest gorszy od drugiego A życie nabiera szarości Zawsze największe wartości miały dla mnie miłość i przyjaźń.. I tak jest do dzisiaj.. Bo przyjaciele prawdziwi to tacy, do których można zadzwonić o każdej porze dnia i nocy i się wyżalić.. A kiedy płaczemy, oni nie ocierają naszych łez tylko płaczą razem z nami.. A miłość.. Ona po prostu jest.. I trwa.. Chociaż miłość potrafi ranić, potrafi zadawać wielki ból i łzy.. Ale jednak jest piękna.. Nie należy szukać miłości na siłę Kiedy nadejdzie nasza godzina Ona sama zapuka do drzwi naszego serca