Czasami zastanawia mnie postawa nie których ludzi.. Wydaje mi się, że nie którzy robią pewne rzeczy tylko po to, żeby zwrócic na siebie uwage, żeby pojawic się w centrum zauważenia.. Zmieniają się wtedy, przechodzą sami siebie. A przecież nie o to chodzi.. W życiu każdy człowiek powinien byc sobą, takim jakim się urodził, i takim jakim umrze.. Ludzie nie powinni podszywac się pod innych bądz ich naśladować... Wtedy stają się sztuczni...

Kiedyś chciałam zostac aniołem.. Żebym dostała w prezencie od Boga skrzydła, piękne białe skrzydła, i mogła pofrunąć do góry... Być sobie tam szczęśliwa i radosna z innymi aniołkami, i patrzec na to wszystko z tamtąd.. Nie czuc tego co czuje się na ziemi.. Nie czuc bólu, aby nikt nie mógł zadac mi ran.. Iśc do przodu bez oglądania się za siebie...

Przeszłość.. Dla mnie jest zamknięta.. Nie patrzę już na to, co było... Wolę życ dniem dzisiejszym i chwilą która trwa tu i teraz.. Mam wszystko, co mieć chciałam, mam wszystko o co zawsze starałam się z całego serca, co zawsze było dla mnie szczytem wszystkiego.. Życie toczy się nadal, pomimo kłopotów, trosk, wylanych kiedys łez i pomimo pprzeczek stawianych na naszych drogach ku celom...

Jeżeli wyznaczamy sobie jakiś cel w życiu, drogę po której przejsciu wiemy ze czega nas coś, co dawno chcielismy osiągnąć, zdobyc za wszelką cene chcemy tam dojśc.. Ja się nigdy nie poddaję.. Nawet w tych najgorszych chwilach.. Bo ci co się poddają są słabi i nie warci celów.. Ci co się poddają nic z życia nie wyniosą.. W życiu trzeba byc twardym i miec zawsze głowe podniesioną wysoko.. Nie martwic się tym co będzie.. Bo co będzie, to trzeba przez to przejsc...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.08.2006 :: 12:03 :: evf72.neoplus.adsl.tpnet.pl

...Maciek...

Masz rację co do tego co piszesz.
Ale pamiętaj życie masz jedno i musisz je szanowac...
Talk.pl :: Wróć