Tak sobię siedzę i myślę, jak to się dzieję, że łączą się drogi dwojgu ludzi, którzy nigdy przed tem się nie znali..Tak po prostu poznaje się osobę, rozmawia się znią, póżniej zaczyna nam się podobać, póżniej zazwyczaj staje się kimś bliższym niż obojętnym.. Póżniej coraz częsciej o tej osobie myślimy, staje się coraz bliższa.. W końcu nie wyobrazamy sobię chwili bez niej, bez rozmowy, bez bliskości i spojrzenia.. i wtedy.. zakochujemy się.. Często bez wzajemności.. Ale różnie to bywa..

Podobno miłość bez wzajemności jest miłością najmocniejszą.. Bo kochamy nie będąc kochanym, i robimy wszystko,żeby ta druga osoba pokochała nas... Aaa dziwne to wszystko...


...kocham Cię...
...dwa słowa proste tak...
...wszystko, co chcę Ci dać...
...w tych dwóch słowach masz...



Kiedyś bardzo ukrywałam to, co czuję.. Trzymałam to w sobię, dla siebie.. Ale najbliżsi wiedzieli, co tak na prawdę czuję.. Często zamykałam się w sobie, byłam smutna.. Zagubiona.. Bo po raz pierwszy bardzo czegoś, a raczej kogoś chciałam, a nie mogłam dostać.. Dziwne uczucie.. Wiedzieć, że ktoś jest bardzo blisko Ciebie, a jednak tak daleko.. Tak jakbys miał tą osobę zaraz koło siebię, jednak gdy wyciągniesz rękę, ta osoba by znikała...


...ja potrafię kochać tylko tak...
...jakby jutro miał się skączyć świat...
...to dla Ciebie tyle ciepła w sobie mam...



Dużo rzeczy mówiłam, jednak nie spełniłam.. Wiele rzeczy obiecałam, jednak nie dokonałam.. Jak już mówiłam nikt nie jest ideałem.. Ale proszę nie rańmy się już więcej nawzajem, i proszę.. Już więcej nie odchódz z mojego życia...




...nie będę dłużej już udawać, że do Ciebie nie czuję nic...
...wiesz teraz jestem taka słaba...
...chciałabym móc zaufać Ci...
...nie będę bornić się przed Tobą, bo na to brakuje sił...
...lecz proszę Ciebie tylko o to, byś krzywdy nie zrobił mi...<
CENTER>

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.12.2006 :: 13:51 :: eug214.neoplus.adsl.tpnet.pl

...Maciek...

Pragłem ci pomagac pragłem cie wspierac na duchu...nie chciałem cię krzywdzic...Nawed o tym by cię krzywdzic nie myślałem bo cię kochałem i kocham...Przy tobie czułem się jak w łonie matki...Pragłem całe życie z tobą ułożyc...szlismy razem jedną drogą w życiu...ja już niemam siły...staje...Ty idz dalej...nie poddawaj się...Pamiętaj Jedno drzwi do mego serca masz OTWARTE...
Talk.pl :: Wróć