Kiedyś.. Miałam wielkiego doła.. Moja pierwsza miłość.. Kochałam go przez dwa lata.. Bardzo cierpiałam.. Z początku z swojej winy.. Z własnej głupoty… Kiedyś miałam postanowienie.. Chciałam całe życie bawić się chłopakami, być nie zależną.. I to mnie właśnie wtedy sprowadziło na dno.. Wtedy.. Poznałam nowego chłopaka.. Stał się kolegą.. Zaczęliśmy pisać ze sobą.. Co raz częściej o nim myślałam.. Stał się nagle kimś więcej niż kolegą.. Kimś bliższym… I w końcu byliśmy ze sobą… Nie długo… Wtedy ja poznałam, co to za ból i cierpienie kiedy ktoś się tobą bawi… Niestety.. Ale może i lepiej, że tak było.. Przekonałam się, że tak nie wolno robić…

…przepraszam Cię, złamałam serce Twe…

Później pół roku przerwy… Jakie było to pół roku? Pełne łez.. Bo niby miałam chłopaka.. Ale teraz wiem, że wtedy tak bardzo mnie to bolało, że szukałam kogoś, kto będzie mnie kochał, a kogo nie koniecznie ja.. Bo w sercu nadal byłeś Ty… I znalazłam.. I byłam kochana, bardzo kochana.. Ale nie potrafiłam kochać kogoś innego.. Zawsze myślałam o Tobie, o tym jak mi z Tobą było, jak mi na Tobie bardzo zależało, jak to się wszystko skończyło, jak prosiłam wręcz błagałam, żebyś ze mną został, ale w głębi duszy wiedziałam, że nic nie mogę zrobić.. i odszedłeś..

… to dla chłopaka, który odszedł w siną dal…

Pół roku.. Które trwało wieczność.. Pamiętam tą noc jak odchodziłeś… Pamiętam jak błagałam brata, żebym jeszcze kiedyś mogła z Tobą być, może za parę lat, ale żeby tak się stało… I później się zaczęło.. Po paru miesiącach.. I można powiedzieć, że z Tobą byłam, ale bardziej myślami.. I w końcu.. Po tym pół roku… Jestem z Tobą tak naprawdę.. I teraz wiem, jak smakuje szczęście, kiedy się kogoś kocha i jest się kochanym… I teraz wiem., że dobrze że się rozstaliśmy, ze każde poszło w inną stronę.. Bo gdyby tak nie było.. Nie miałabym Ciebie teraz… I nie uwierzyłabym w miłość od nowa…

„…słuchaj skarbie jesteś dla mnie wszystkim
Nie pamiętam już, że był ktoś inny
W nocy nie pozwalasz zasnąć mi
Kradniesz moje sny
Wiem bez Ciebie nie zasne…”



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
20.08.2006 :: 14:13 :: axo83.internetdsl.tpnet.pl

siasica

to chyba prawdziwa milosc...
i odszedl.......
bardzo smutna ta notka ale tez dojrzala i przemyslana
widac ze piszesz ja z perspektywy czasu
moze i ja kiedys dojrzeje do takich przemyslen....
odwiedz mnie na www.siasica.talk.pl
18.08.2006 :: 10:49 :: host-ip22-167.crowley.pl

blanda

Wiesz... ja też często szukam takiego lekarstwa na Miłość, chcę się odkochać, zaomniec. I... przez to ranie wielu ludzi, którzy myślą, że i na nich zależy. W życiu zależało mi na kimś jak na nim tylko raz... to było... 2,5 roku temu. Poznalam go 3 lata temu. A teraz? Pustka. Ale nie warto szukać takiego lekarstwa, nie kosztem innych ludzi...i kosztem samej siebie. Ktoś powiedział, że lekarstwem na ból, jest znoszenie go...
Talk.pl :: Wróć